Sąd Rejonowy w Wejherowie

 

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Informacje Lista sędziów

Lista sędziów

Email Drukuj PDF

I Wydział Cywilny

 

1.     Marcin Cichosz - Wiceprezes, Przewodniczący Wydziału 

2.     Beata Czabotar - Magulska - Zastępca Przewodniczącego Wydziału 

3.     Beata Bladowska

4.   Krzysztof Braciszewicz 

5.     Maria Cieszyńska

6.     Mieczysław Grzenkowski 

7.    Katarzyna Laskowska

8.   Marzena Majcher - Brulińska 

9.     Adam Miler 

10.  Patryk Sobol 

11.  Jolanta Trębicka - Kubach 

12. Dorota Winiecka - Zych 

13. Joanna Baraniecka - Galińska del. do SO w Gdańsku

 

 

 

Sekcja do Rozpoznawania Spraw Egzekucyjnych w I Wydziale Cywilnym 

 

14. Izabela Górnikiewicz - Wróbel - Kierownik Sekcji

15. Monika Selin 

16. Dorota Winiecka - Zych 

17. Karol Skórski  del. do SO w Gdańsku

 

II Wydział Karny

 

1.     Agnieszka Kokoszczyńska - Przewodnicząca Wydziału 

2.     Elżbieta Nawara - Zastępca Przewodniczącej Wydziału 

3.     Agnieszka Błaszyńska 

4.     Jarosława Deja 

5.   Magdalena Cichańska 

6.     Grzegorz Kachel 

7.     Paweł Kwapień 

8.   Katarzyna Laskowska

9.     Jolanta Nowak 

10. Tomasz Skibiński

11.   Piotr Rogoziński del. do MS na czas nieokreślony 

 

      

 

Sekcja do spraw Wykonywania Orzeczeń w II Wydziale Karnym

 

12.   Tomasz Skibiński - Kierownik Sekcji 

13.   Magdalena Cichańska 

 

III   Wydział Rodzinny i Nieletnich

 

      1.     Ewa Grzenkowska - Przewodnicząca Wydziału

2.     Jakub Cyrankowski - Zastępca Przewodniczącej Wydziału 

3.     Beata Przybyłowska 

4.     Tomasz Robak

5.     Katarzyna Siulkowska - Wytwer

6.   Justyna Socha


 

IV   Wydział Ksiąg Wieczystych

      1. Maria Cieszyńska - Przewodnicząca Wydziału 

 

Zamiejscowy V Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pucku

 

1. Mieczysław Grzenkowski - Przewodniczący Wydziału 

 

 

Zamiejscowy IX Wydział Karny z siedzibą w Pucku

 

1.   Ewa Kruk - Prezes, Przewodnicząca Wydziału 

2.   Izabela Frąckowiak - Aleksiejew - Zastępca Przewodniczącej Wydziału 

3.   Andrzej Gabriel - Węglowski

4.   Natalia Kaźmierczak

5. Aleksandra Kaczmarek - Byzdra del. do SO w Gdańsku

    

 

Zmieniony ( Czwartek, 27 Sierpień 2015 09:36 )