Kuratorzy

 

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich,

z siedzibą w Wejherowie

84-200 Wejherowo, ul. Sobieskiego 239
Sekretariat Zespołu

  tel. (58) 672 89 22

fax. (58) 672 89 23

Kierownik Zespołu Kuratorów

 Krystyna Pyrz poniedziałek, środa w godz. 9:00-15:00 tel. 58 672 89 21

email: krystyna.pyrz@wejherowo.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi dyżurują  w dniach:

Izabela Lademann-Wydra – wtorek 9-13 oraz piątek 9-14, tel. 58 672 89 20

izabela.lademann-wydra@wejherowo.sr.gov.pl

Grzegorz Józefczyk – środa 9-12 oraz piątek 9-15, tel. 58 672 89 24

email: grzegorz.jozefczyk@wejherowo.sr.gov.pl

Joanna Wilkirska – wtorek 9-15 oraz piątek 9-12, tel. 58 672 89 18

email: joanna.wilkirska@wejherowo.sr.gov.pl

Dorota Dołotko – wtorek 9-15 oraz czwartek 9-12, tel. 58 672 89 20

email: dorota.dolotko@wejherowo.sr.gov.pl

Bartosz Czubaj – poniedziałek 9-12 oraz czwartek 9-15, tel. 58 672 89 24

email: bartosz.czubaj@wejherowo.sr.gov.pl

Kinga Kus-Dering – poniedziałek 9-12 oraz czwartek 9-15, tel. 58 672 89 25

kinga.kus-dering@wejherowo.sr.gov.pl

Sylwia Jelonek – poniedziałek, środa, tel. 58 672 89 24

email: sylwia.jelonek@wejherowo.sr.gov.pl

Paweł Wittbrodt – wtorek 9-12 oraz czwartek 9-15, tel. 58 672 89 25

email: pawel.wittbrodt@wejherowo.sr.gov.pl

Agnieszka Weiss – środa 10-15 oraz piątek 10-14, tel. 58 672 89 19

email: agnieszka.weiss@wejherowo.sr.gov.pl

Anna Czerwińska – środa 9-12 oraz piątek 9-15,  tel. 58 672 89 24

email: anna.czerwinska@wejherowo.sr.gov.pl

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej   wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

z siedzibą w Wejherowie

84-200 Wejherowo, ul. Sobieskiego 239
Sekretariat zespołu:
tel. 58 672-89-12

fax 58 672 89 13

godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek – piątek w godz. 7.30- 15.30
Kierownik Zespołu Kuratorów:
Mirosława Cieślak-Dutka,

godziny przyjęć interesantów: środy i piątki godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-11

e-mail: miroslawa.cieslak-dutka@wejherowo.sr.gov.pl

Wiesława Potrykus – środy, piątki godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-16

e-mail: wieslawa.potrykus@wejherowo.sr.gov.pl

Józefa Hubeny – wtorki, czwartki godz. 9.00 – 15.00, tel. 58 672-89-14

e-mail: jozefa.hubeny@wejherowo.sr.gov.pl

Joanna Kreft –  poniedziałki, środy godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-10

e-mail: joanna.kreft@wejherowo.sr.gov.pl

Anna Łęgowska- Peek –  wtorki, czwartki  godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-17

e-mail: anna.legowska-peek@wejherowo.sr.gov.pl

Andrzej Kurpiewski – wtorki, czwartki godz. 9.00-15.00 tel. 58 672-89-14

e-mail: andrzej.kurpiewski@wejherowo.sr.gov.pl

Teresa Słomska – poniedziałki, środy godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-15

e-mail: teresa.slomska@wejherowo.sr.gov.pl

Katarzyna Kus – Petk – środy, piątki godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-16

e-mail: katarzyna.kus-petk@wejherowo.sr.gov.pl

Marcin Dzionk – wtorki, czwartki godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-10

e-mail: marcin.dzionk@wejherowo.sr.gov.pl

Maryla Jasnowska – poniedziałki, czwartki godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-14

e-mail: maryla.jasnowska@wejherowo.sr.gov.pl

Barbara Grubba – Wtorki, czwartki godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-17

e-mail: barbara.grubba@wejherowo.sr.gov.pl

Anna Konkol – wtorki, piątki godz. 9.00-15.00, tel. 58 672-89-14

e-mail: anna.konkol@wejherowo.sr.gov.pl

 

III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej

wykonujący orzeczenia w sprawach karnych, rodzinnych i nieletnich

z siedzibą w Pucku

84-100 Puck, ul. Żeromskiego 2

Sekretariat Zespołu pok. 2

tel. (58) 672-89-34

Godziny przyjęć interesantów

Poniedziałek – Piątek godz. 08:30 do 14:30

Kierownik Zespołu Kuratorów

 Danuta Hirt

Pok. 8, tel. (58) 672-89-27; fax  (58) 672-89-43

wtorek 9:00 – 15:00, czwartek 9:00-15:00 

d.hirt@wejherowo.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi w sprawach rodzinnych

                Andrzej Wiśniewski, pok. 9, tel. (58) 672-89-42,

                wtorek , piątek 9:00-15:00  , a.wisniewski@wejherowo.sr.gov.pl

                Hanna Stromska, pok. 9, tel. (58) 672-89-42,

                poniedziałek, czwartek 9:30 – 15:30     h.stromska@wejherowo.sr.gov.pl

                     Waldemar Matysik, pok. 9, tel. (58) 672-89-42,

                     poniedziałek, środa 9:00-15:00 , waldemar.matysik@wejherowo.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi w sprawach karnych

                     Mariusz Kielski, pok. 8, Tel. (58) 672-89-27,

                    środa, piątek 9:00-15; m.kielski@wejherowo.sr.gov.pl

                     Halina Sońdka-Lisiecka, pok. 7, Tel. ( 58) 672-89-26,

                     poniedziałek, środa 9:30 – 15:30      h.sondka-lisiecka@wejherowo.sr.gov.pl

                     Magdalena Mandziuk, pok. 7, Tel. ( 58) 672-89-26,

                    wtorek, czwartek 09:00-15:00m.mandziuk@wejherowo.sr.gov.pl

 Opublikowano przez o 09:34